درباره سوئیس

سوئیس، کشوری نسبتا کوچک و ثروتمند، واقع در اروپای غربی است. پایتخت سوئیس شهر برن است و ژنو و زوریخ از شهر های مهم آن محسوب می شوند. مردم سوئیس به چهار زبان آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی و رومانش تکلم می کنند. اولین و پرجمعیت ترین اقلیت دینی در سوئیس مسیحی ها هستند و دومین اقلیت از نظر جمعیت را مسلمانان تشکیل می هند. سوئیس کشوری چهار فصل دارای آب و هوای معتدل با مناظر طبیعی فوق العاده است. کشور سوئیس طبق رتبه بندی مؤسسه لگاتوم، دومین کشور مرفه دنیا است و توانسته است رفاه اجتماعی بالایی برای شهروندان خود فراهم کند. این کشور امنیت بالایی دارد و میزان میزان جرم و جنایت در آن بسیار پایین است. امکان تحصیل به زبان انگلیسی در سوئیس وجود دارد که البته ارائه مدرک آیلتس برای تحصیل در دانشگاه های سوئیس الزامیست. کشور سوئیس عضو اتحادیه اروپا نیست ولی عضو شینگن می باشد.

مزایای تحصیل در سوئیس

سوئیس جزو محبوب ترین مقاصد دانشجویی است که به عنوان برترین کشور سال ۲۰۱۷ انتخاب شده است. از مهمترین علل انتخاب این کشور به عنوان بهترین کشور جهان ارتقای کیفیت آموزش، دموکراسی و اشتغال است به همین دلیل دانشجویانی از سراسر جهان شانس خود را برای ورود به این کشور امتحان میکنند. سوئیس با جمعیتی بالغ بر هشت میلیون نفر یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیاست و از نظر کیفیت زندگی، رقابت‌پذیری اقتصادی و شاخص توسعه انسانی در میان تمامی کشورهای دنیا در صدر قرار دارد. از نظر رتبه بندی شاخص رفاه اجتماعی، سوئیس دومین کشور از نظر سطح رفاه اجتماعی در دنیا است و این موضوع بسیاری از علاقه مندان تحصیل به خارج را به مشتاق تحصیل و زندگی در این کشور می کند.
کشور سوئیس برای دانشجویان و فارغ التحصیلانی که مایل به تحصیل در خارج از کشور می باشند محبوب است. به دلیل هم مرز بودن سوئیس با کشورهای بزرگ فرانسه، آلمان و ایتالیا به شما فرصت های زیادی برای بازدید از دیگر کشورهای متنوع فرهنگی می دهد. در حالی که سوئیس بعنوان کشوری برتر برای تحصیل شناخته شده است، به لطف جمعیت چند زبانه، سوئیس نیز یک مکان عالی برای مطالعه است. بسته به جایی که در آن تحصیل می کنید، می توانید با آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی یا رومانش آشنا شوید. هر منطقه زبانی دارای نهادها، سنت ها و فرهنگ های خاص خود است.

مزایای تحصیل در سوئیس به شرح زیر است :

 • امنیت کامل اجتماعی در سوئیس
 • شرایط رفاهی بسیار عالی در سوئیس
 • تحصیل در سوئیس در دانشگاه های معتبر جهان
 • اجازه کار دانشجویی در حین تحصیل در سوئیس
 • اخذ اقامت بعد از تحصیل در سوئیس
  در صورت تمایل برای تحصیل در سوئیس، موسسه نیوتن شما را در این زمینه راهنمایی می کند. لطفا جهت دریافت اطلاعات بیش تر و تعیین وقت به منظور مشاوره رایگان در این موسسه با ما تماس بگیرید.
  بهترین پیشنهاد ما برای تحصیل در سوئیس:
  – (BHMS (Business and Hotel Management School
  BHMS یکی از مدارس پیشرو در هتلداری است که در لوزان، یکی از شهرهای زیبا و بانشاط سوئیس واقع شده است. ساختمان ها و محوطه دانشگاهی و خوابگاه های دانشجویی BHMS در قلب شهر زیبای لوزان، در فاصله‌ای نزدیک به یکدیگر و نزدیک به مرکز شهر واقع شده اند. زندگی و تحصیل در قلب این شهر منحصر به فرد به دانشجویان امکان استفاده از ویژگی های شهری و هم چنین جذابیت شهر لوزان را می‌دهد .
  مدرسه کسب و کار و هتلداری (BHMS, Business and Hotel Management school) ) (همراه با دانشگاه رابرت گوردون) یکی از سریعترین مدارک مقطع کارشناسی در سوئیس را بدون افت کیفیت آموزشی خود طراحی کرده است . در مدرسه کسب و کار و هتلداری دانشجویان می توانند طی ۱۸ ماه تحصیل و یک دوره کارآموزی ۱۸ ماهه، مدرک کارشناسی مدیریت هتل و مهمانداری را بدست آورند . تحصیل در این مدرسه به فارغ التحصیلانش این شانس را می دهد که در طی یکسال تحصیل، از مزیت شش ماه کارآموزی با حقوق در کنار ۶ ماه آموزش بهرمند شوند.
  آموزش صنعت بخش جدایی ناپذیر از برنامه مطالعه در BHMS است. در طول هر سال تحصیلی، باید دانش آموزان دوره آموزشی صنعتی ۴-۶ ماهه را در یک هتل یا رستوران مورد تأیید انجام دهند. علاوه بر این، مدرسه کسب و کار و هتلداری با آژانس های متعدد بین المللی کار می کند که متخصص در ارائه دانشجویان تحصیلات تکمیلی در اروپا، آسیا و آمریکای شمالی هستند. یک مشاور حرفه ای و استخدام به دانشجویان کمک می کند که در هتل ها و رستوران ها در سوئیس و یا خارج از سوئیس استخدام شوند.

دوره های آموزشی دانشگاه BHMS

 BA Degree Hospitality Management
 BA Global Business Management
 M.Sc. Hotel Business Management
 M.Sc. Global Business Management
 MBA Dual Degree
 Culinary Arts

خدمات دانش آموزی و دانشجویی

(مدارس، کالج ها، دانشگاهEuropean Business School و BHMS Business & Hotel management School)

 • مشاوره آموزشی انتخاب رشته و دانشگاه
 • خدمات کامل ثبت نام و پذیرش برای دوره های دبستان، دبیرستان، پیش نیاز دانشگاهی، لیسانس رشته های مدیریت – هتلداری و فوق لیسانس رشته های مدیریت – هتلداری
 • دوره های کوتاه مدت زبان در تابستان به همراه دوره های تفریحی
 • مشاوره و نظارت جهت تکمیل مدارک
 • خدمات کامل ویزای دانشجویی و دانش آموزی
 • پشتیبانی دانش آموزان نوجوان و ارتباط با موسسات آموزشی به نمایندگی از خانواده ایشان