درباره اسپانیا

اسپانیا کشوری سرشار از تنوع است. این تنوع در مردم اسپانیا، محیط روستایی، و تاریخ این کشور به چشم می‌خورد. وقتی درمیان شهرهای اسپانیا گردش می کنید، انگار از یک کشور به کشور دیگر سفر می کنید. مناظر سرسبز شمال در تضادی جذاب با مناظر کوهستانی جنوب اند. غذاهای اسپانیایی هم متنوع اند و تجربه ای بی نظیر از طعم ها و رنگ های مختلف را در اختیار شما می گذارند. تحصیل در اسپانیا فرصتی است تا از این فرهنگ غنی و تجربه های بی نظیر بهرمند شوید.

اسپانیا سومین کشور از لحاظ جذب گردشگر است و سالانه بیش از ۷۵ میلیون نفر از این کشور زیبا بازدید می کنند. انواع سالن های تئاتر و موسیقی و جشنواره های های متنوع در طول سال، موزه ها و بناهای معماری با جلوه های خاص، به همراه آب و هوای دلپذیر و مناظر طبیعی اعجاب انگیز، از جمله دلایل مهم گردشگران برای سفر به این اسپانیا است .

مزایای تحصیل در اسپانیا

اسپانیا به علت داشتن مراکز مهم آموزشی در رشته های پزشکی، اقتصاد و … مورد توجه بسیاری از متقاضیان جهت ادامه تحصیل قرار گرفته است . برای تحصیل در اسپانیا نیاز به یادگیری زبان انگلیسی دارید و این کشور حدود ۳۰ دانشگاه دولتی و خصوصی مورد تایید وزارت علوم دارد همچنین، هزینه تحصیل در اسپانیا نسبت به کشورهای دیگر معقول تر می‌باشد . علت انتخاب اسپانیا برای تحصیل دانشجویان این است که کشور اسپانیا تعدادی از معتبرترین دانشگاه ها را دارد و زندگی دانشجویی در آن بسیار سرگرم کننده است و همچنین هزینه های تحصیل در اسپانیا بسیار پایین است .
تحصیل با پرداخت هزینه ای بسیار کم از جمله مزایای تحصیل در اسپانیا است. اعتبار بالای مدارک دانشگاه های اسپانیا به دانشجویان در پیدا کردن شغل آینده شان کمک می‌کند و به آنان این امکان را میدهد که چه در اسپانیا چه کشور های اروپایی دیگر مشغول به کار شوند و در نهایت منجر به اقامت شود.

مدارس و موسساتی که موسسه نیوتن با آن ها همکاری می کند

  • EU Business School
  • Lady Elizabeth School
  • Agora Boarding School
  • LIedo Summer School

خدمات ما

موسسه فرهنگی نیوتن مفتخر است، با سال ها تجربه موفق، گستره ای از خدمات آموزشی، مهاجرتی و ویزا را برای مشتریان ارجمند خود ارائه می دهد. ما از ابتدا تا انتهای مسیر در کنار شما خواهیم بود. در جهت کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان گرامی، خدمات مشاوره ای ما به صورت رایگان می باشد.

خدمات دانش آموزی و دانشجویی (مدارس، کالج ها، و دانشگاهEuropean Business School )

این خدمات شامل موارد زیر است:

  • مشاوره آموزشی انتخاب رشته و دانشگاه
  • خدمات کامل ثبت نام و پذیرش برای دوره های دبستان، دبیرستان، پیش نیاز دانشگاهی، لیسانس رشته های مدیریت و فوق لیسانس رشته های مدیریت
  • مشاوره و نظارت جهت تکمیل مدارک
  • خدمات کامل ویزای دانشجویی و دانش آموزی
  • پشتیبانی دانش آموزان نوجوان و ارتباط با موسسات آموزشی به نمایندگی از خانواده ایشان