دوره های تفریحی تابستانی

اسپانیا

 • The Lady Elizabeth
 • Agora

سوئیس

 • Leysin

کانادا

 • Bodwell College
 • Braemar College

انگلستان

 • Mill Hill
 • MillField
 • Embassy Summer
 • Kings Education
 • Concord College
 • Queen Ethelburga
 • DLD College London
 • Saint Clares

انگلستان

Mill Hill College

www.millhill.org.uk

برگزاری دوره های تابستانی این کالج برای دانش آموزان ۶ تا ۱۷ ساله  بوده که امکان انتخاب یکی از سه شعب استریت، برتون و گلستونبری را برای گذراندن این دوره ها خواهند داشت. این کالج دوره های خود را با توجه به شرایط و زمان انتخاب افراد بصورت ۲، ۳، ۴ و ۶ هفته ای ارائه می نماید.

تاریخ برگزاری کلاس ها رده سنی هزینه ها موقعیت مکانی
۷ June – ۲۰ June ۶ – ۱۷ £۲۲۰ (Per week)

 

۱۵ March – ۶ June ۱۲ – ۱۷ £۳۵۰ (Per week)

 

Cambridge Campus
۱۱ July – ۲۲ August ۱۲ – ۱۷ £۲۸۵۰ (۲ weeks)

 

Street Campus
۱۱ July – ۸ August ۶ – ۱۱ £۲۸۵۰ (۲ weeks)

 

Glastonbury Campus

Mill Hill College

www.millhill.org.uk

کالج Mill Hill واقع در منطقه ای زیبا است که تنها ۳۰ دقیقه با مرکز شهر لندن فاصله دارد. این کالج محیطی بسیار مناسب برای یادگیری و تفریح می باشد. دوره های آن هم برای دانش آموزانی که به مدارس شبانه روزی انگلیس می روند و هم برای کسانی که می خواهند از یادگیری زبان انگلیسی در تابستان بهره مند شوند، مناسب است.

دوره های تابستانی در Mill Hill دو الی ۸ هفته به طول میانجامد و در این مدت دانش آموزان میتوانند در حسن زندگی در محیط یک مدرسه بریتیش، زبان انگلیسی و مهارت های دیگر یاد بگیرند. در این دوره هفته ای ۱۵ ساعت زبان انگلیسی آموزش داده میشود که در کنار آن کلاس هایی برای ریاضی، علوم، انواع ورزش ها و انواع مهارت های خلاقانه نیز برگزار میشود.

تاریخ برگزاری کلاس ها رده سنی هزینه ها موقعیت مکانی
۲۹ June – ۲۴ August ۱۲-۱۷ £۲,۶۰۰ (۲ weeks)

£۵,۲۰۰ (۴ weeks)

£۹,۸۰۰ (۸ weeks)

London

Kings Education

www.kingseducation.com

برای دانش آموزان جوان این مهم است که هر روز شان سرگرم کننده و متفاوت  باشد. به همین دلیل تمام برنامه های تابستانی این کالج شامل طیف گسترده ای از برنامه های  ورزشی، رویدادهای اجتماعی و همین طور گشت و گذار برای جلب رضایت جوانان در طول دوره بوده و و امکان فراهم کردن تجربه های جدید و هیجان انگیز را برای ایشان دارد.

تاریخ برگزاری کلاس ها رده سنی موقعیت مکانی
۷ July  – ۴ August ۱۲ – ۱۷ Cheltenham
۱۴ July – ۴ August ۱۰ – ۱۷ Farringtons (London)
۲۳ June – ۱۱ August ۱۳ – ۱۷ London South Bank
۵ July – ۲۳ August ۳ – ۷, ۸ – ۱۲ Moreton Hall
۷ July – ۱۱ Aug ۸ – ۱۷ Bath
۳۰ June – ۴ Aug ۱۰ – ۱۷ Brighton
9110a00762478417e4c6663b2075ca99

Embassy Summer

www.embassysummer.com

این مدرسه شبانه روزی شگفت انگیز  و معتبر در اوایل سال ۱۸۸۶ تاسیس شده و یکی از شناخته شده ترین مدارس شبانه روزی در انگلستان می باشد. این مدرسه در یک زمین بازی ۴۰ هکتاری بنا شده و دارای امکانات ورزشی مناسبی مانند زمین تنیس ، یک سالن ورزشی بزرگ سرپوشیده ، استودیوی رقص و استخر سرپوشیده با چشم انداز دیدنی رو به دریا می باشد.

 

تاریخ برگزاری کلاس ها رده سنی موقعیت مکانی
۴ July –  ۱۵ August ۹ – ۱۷ Roedean, Brighton
۲۰ June – ۱۵ August ۱۱ – ۱۷ University of Sussex, Brighton
۲۷ June – 15 August ۱۲ – ۱۷ Cambridge
۲۷ June – ۱۵ August ۱۱ – ۱۷ University of Kent, Canterbury
۱۳ June – ۲۲ August ۱۱ – ۱۷ University of East London
۲۷ June – ۱۵ August ۱۳ – ۱۷ Terenure College, Dublin
۴ July  – ۱ August ۸ – ۱۷ Gatton Park
۲۰ June – ۱۵ August ۱۰ – ۱۷ Royal Holloway University
۱۳ June – ۱۵ Aug ۱۲ – ۱۷ Mile End, London
۲۰ June – ۱۵ Aug ۱۲ – ۱۷ Oxford Brookes University
۲۰ June – ۱۵ Aug ۱۱ – ۱۷ Portsmouth University
۷ July – ۱۵ Aug ۷ – ۱۵ Tavistock, Devon
۲۰ June – ۱۵ Aug ۱۳ – ۱۷ South Bank University, London
۲۰ June, 20 Aug ۱۳ – ۱۷ UCL, London

DLD College

www.dldcollege.co.uk

دوره تابستانی در این کالج به دو صورت برگزار می گردد:

 • دوره ی تابستانی آکادمیک که شامل برگزاری دوره های آمادگی ورود به دوره های GCSE ، IB و A و همچنین دوره های آمادگی آزمون IELTS  می باشد که برای دانش آموزان بین المللی و دانش آموزان انگلیسی بین ۱۲ تا ۱۷ سال در نظر گرفته شده است.
 • دوره آکادمیک ویژه ی نوجوانان که برای سنین ۷تا ۱۲ سال برگزار می شود که این دوره توسط مدرسان با تجربه

دوره ی ابتدایی که به بهترین روش یادگیری کودکان آگاهی دارند، آموزش داده می شود.

تاریخ برگزاری کلاس ها رده سنی هزینه های (هفتگی) موقعیت مکانی
۲۷ June –  ۸ August ۷ – ۱۷ £۱۴۵۰ Cambridge
۲۹ June – ۲۱ August ۷ – ۱۷ £۹۲۵

£۱۵۲۵ (Boarding)

London
۴ July – ۲۲ August ۷ – ۱۷ £۱۲۲۵ Bristol

Concord College

concordcollegeuk.com

کالج کنکورد یک جامعه ی بین المللی کوچک است که به استانداردهای بالای دانشگاهی، فداکاری و احترام متقابل متعهد است. این کالج محیطی ایمن ، پر جنب و جوش و دوستانه را فراهم می کند که در آن دانشجویان می توانند استعداد های خود را شکوفا و تحقق بخشند.

برنامه تابستانی این کالج فرصتی خارق العاده برای پسران و دختران است تا با هم در یک دانشگاه زیبا تحصیل کنند و این موقعیت را برای آنها فراهم می کند تا با زبان ها و فرهنگ های دیگر آشنا شوند و همین طور نحوه ی برخورد با افراد به مهربانی و مدارا کردن را به ایشان می آموزند.

تاریخ برگزاری کلاس ها رده سنی هزینه ها موقعیت مکانی
۶ July – ۲۷ July

۳۱ July – ۲۱ August

 

۶ July – ۲۷ July

۳۱ July – ۲۱ August

 

۲۱ June – ۳ July

 

۱۰ – ۱۲

 

 

۱۳ – ۱۷

 

 

۱۶ – ۱۸

 

£۴,۵۰۰

 

 

£۴,۲۰۰

 

 

£۳,۸۵۰

 

Shrewsbury, Shropshire

Saint Clare’s

www.stclares.ac.uk

60 سال تجربه و تخصص در آموزش زبان انگلیسی از افتخارات این کالج است. این کالج یادگیری را فراتر از کلاس قرار داده و یک محیط دانشگاهی جذاب برای یادگیری را درکنار فعالیت های لذتبخش آموزشی، ورزشی و گشت و گذار فراهم کرده است.

برنامه های تفریحی و دوره های آموزشی این کالج دانش آموزان زیادی را به خود جذب کرده است، بنابراین شما نیز در یک جامعه ی بین المللی کوچک فرصتی برای یافتن دوستانی از اقصی نقاط جهان خواهید داشت.

دوره های کوتاه مدت تابستانه ی این کالج  برای بزرگسالان ، نوجوانان و کودکان در ساختمان های زیبا در ۳ پردیس جداگانه ، در داخل دانشگاه آکسفورد برگزار می شود. جالب است بدانید آکسفورد با لندن تنها یک ساعت با قطار فاصله دارد.

 

تاریخ برگزاری کلاس ها رده سنی هزینه ها موقعیت مکانی
۵ July –  ۱۶ August

 

 

۲۱ June – ۱۶ August

۱۰ – ۱۵

 

 

۱۵ – ۱۷

 

£۳,۰۲۶ (۲ weeks)

£۳,۸۴۶ (۳ weeks)

 

£۲,۸۴۸ (۲ weeks)

£۳,۵۶۴ (۴ weeks)

 

Oxford

 

Queen Ethelburga’s College

www.qe.org

کالج Queen Ethelburga پایگاه مناسبی برای بازدید از شهر زیبای یورکشایر و شهرهای اطراف آن است. برنامه ی تابستانی این کالج شامل دو مسافرت نیمروزه در اواسط و اواخر هر هفته می باشد. این برنامه شامل سفر به یورک می باشد تا دانش آموزان بتوانند بسیاری از جاذبه های آن را ببینند و همین طور بازدید از یکی از شهرهای محلی، سفر به شهرهای منچستر و لیورپول که پایتخت فرهنگی انگلستان شمالی هستند وبازدید از زادگاه تیم فوتبال منچستر یونایتد و گروه مویسقی بیتلز!

تاریخ برگزاری کلاس ها رده سنی هزینه های (هفتگی) موقعیت مکانی
۲۸ June –  ۲ August ۱۰ – ۱۴

۱۵ – ۱۷

£۹۲۰ Yorkshire
c9a7ca08f48be30776b9347b09a2ccc2

اسپانیا

Agora Lledó  از مدارس رنکینگ بالای اسپانیاست به گونه ای که برای دومین سال پیاپی در لیست مدارس رتبه بالا و معتبر کشور اسپانیا در سال ۲۰۱۹ گنجانده شده است.

دوره تابستانی این مدرسه دانش آموزان را برای دوره IB آماده می نماید به عبارتی دوره ی آموزشی زبان انگلیسی آکادمیک یا اسپانیایی آکادمیک برای دورس ادبیات، علوم، هنر، ریاضیات، ورزش، جغرافیا، تاریخ و درام را فراهم کرده است.

تاریخ برگزاری کلاس ها رده سنی هزینه ها (هفتگی) موقعیت مکانی
۲۵ June – ۲۸ July ۱۰ – ۱۷ €۲۰۰ Castellón

The Lady Elizabeth

www.laudeladyelizabeth.com

دانش آموزان در این کالج از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۳:۳۰، پنج کلاس ۴۵ دقیقه ای را پشت سر می گذارند.

چنانچه دانش آموزی برنامه ی آموزشی تمام وقت را انتخاب نماید، بعد از ناهار نیز یک کلاس انگلیسی خواهد داشت مضاف بر دو فعالیت که هر دو به زبان انگلیسی برگزار می شوند.مدت زمان برنامه ی آموزشی فشرده دو تا چهار هفته ادامه خواهد داشت. دوره ی آموزش زبان اسپانیایی هم برای همه گروه های سنی در طول دوره های تابستانی برگزار می گردد.

دوره آموزش زبان اسپانیایی فشرده برای آن دسته از کسانی که می خواهند بر یادگیری این زبان تمرکز داشته باشند نیز در نظر گرفته شده است.

تاریخ برگزاری کلاس ها رده سنی هزینه ها موقعیت مکانی
۱ July  – ۲۶ July ۲ – ۱۸ € ۲۸۰ (Day School)

€ ۷۰۰ (With host family)

Benitachell (Alicante)

کانادا

Bodwell College

bodwell.edu

سه برنامه صبحگاهی که در این کالج ارائه می شوند: برنامه زبان ، برنامه دانشگاهی یا برنامه ورزشی.

برنامه ها توسط باشگاه ها بصورت فعالیت ها و اجتماعات عصرانه دنبال می شوند که هر کدام بطور منحصر به فرد فرصتی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا سایر فعالیت های خارج از برنامه خود را داشته باشند و همچنین در فعالیت های تیمی شرکت کنند و خلاقیت خود را به کار گیرند. گشت و گذارهای آخر هفته به دانش آموزان اجازه می دهد تا کشور میزبان خود را گشته و از فرهنگ و مناظر شهرهایی مانند ژنو ، برن ، مونترو و لوزان استفاده کنند.

برنامه آموزشی آمادگی برای دانشگاه (APP) یا همان دوره ی پیش دانشگاهی،دوره ای مقدماتی برای سال های تحصیلی دبیرستان درکانادا است که برای دانش آموزان ۱۳ تا ۱۷ ساله می باشد که بر اساس ایجاد یک محیط جذاب  برای یادگیری معین شده است تا دانش آموزان بتوانند مهارت های انگلیسی خود را به سرعت بهبود بخشند. کلاس ها شامل ریاضیات ، علوم ، مطالعات اجتماعی و هنرهای زیبا و همچنین تربیت بدنی است.

این دوره برگرفته از استانداردهای آموزشی و مرتبط با دوران دبیرستان می باشد که دانش آموزان را برای مقطع تحصیلی در سال آینده آماده می سازد.

این دوره شامل گشت و گذارهای متنوع در داخل و اطراف شهر ونکوور نیز می باشد. بازدید وگردشگری برای دانش آموزان نه تنها امکان یادگیری خارج از کلاس را فراهم نموده بلکه تجربه ی آشنایی با فرهنگ و مردم کانادا را نیز به همراه خواهد داشت.  دانش آموزان با بازدید از اماکن دیدنی و جاذبه های تفریحی، بیشتر با شهر آشنا می شوند.

محل اقامت در این مدرسه ی شبانه روزی بوده و خوابگاه دانش آموزان بصورت ۲ نفره یا ۴ نفره تجهیز شده است که دارای چشم اندازهای زیبا از آبشار جنوب و کوه های شمال می باشد. سالن های خوابگاه با تجهیزات صوتی و تصویری ، کامپیوتر مجهز شده و در هر سالن آشپزخانه ای برای میان وعده های روزانه قرار دارد. هر روز سه وعده غذایی به اضافه ی یک میان وعده عصرانه توسط کافه تریای مدرسه ارائه می شود.خوابگاه ها توسط مدیران و سرپرستان با تجربه ای که در آن سکونت دارند، اداره می شوند.

تاریخ برگزاری کلاس ها رده سنی هزینه ها موقعیت مکانی
۴ August – ۳۱ August ۱۳ – ۱۷  

$۴,۳۰۰ (CAD) (3 weeks)

$۴,۹۰۰ (CAD) (4 weeks)

 

Vancouver

سوئیس

Leysin

www.las.ch

سه برنامه صبحگاهی که در این کالج ارائه می شوند: برنامه زبان ، برنامه دانشگاهی یا برنامه ورزشی.

برنامه ها توسط باشگاه ها بصورت فعالیت ها و اجتماعات عصرانه دنبال می شوند که هر کدام بطور منحصر به فرد فرصتی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا سایر فعالیت های خارج از برنامه خود را داشته باشند و همچنین در فعالیت های تیمی شرکت کنند و خلاقیت خود را به کار گیرند. گشت و گذارهای آخر هفته به دانش آموزان اجازه می دهد تا کشور میزبان خود را گشته و از فرهنگ و مناظر شهرهایی مانند ژنو ، برن ، مونترو و لوزان استفاده کنند.

تاریخ برگزاری کلاس ها رده سنی هزینه ها موقعیت مکانی
۳۰ June –  ۱۰ August ۱۰-۱۷ ۲,۴۷۵ CHF Leysin

Braemar College

braemarcollege.com

کالج Braemar یک دبیرستان خصوصی در مرکز شهر تورنتو  است که در نزدیکی دانشگاه تورنتو واقع شده است. برنامه های آن به گونه ای طراحی شده اند که دانش آموزان به پتانسیل تحصیلی ، فردی و اجتماعی خود آگاه شوند. این کالج به دانشجویان جهت اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های سراسر آمریکای شمالی کمک کرده و از ایشان حمایت می نماید

تاریخ برگزاری کلاس ها رده سنی هزینه ها موقعیت مکانی
۲ July  – ۱۸ August ۱۲ – ۱۷ $۶,۱۰۰ CAD (6 weeks)

$۳,۹۵۰ CAD (4 weeks)

Toronto

در صورت داشتن هر گونه سوال پاسخگوی شما هستیم!