همایش بازاریابی استراتژیک

همایش یکروزه بازاریابی استراتژیک ( با رویکرد بازاریابی دیجیتال ) که در تاریخ ۲۴ آبان ماه  ۱۳۹۷ در محل مجموعه فرهنگی تلاش با حضور اساتید ، دانشجویان ، کارآفرینان و سایر علاقه مندان برگزار گردید . در این همایش سخنرانان و اساتید به نامی همچون دکتر حمیدرضا عظیمی (استاد دانشگاه)، مهندس بهروز فروتن (مدیر شرکت صنایع غذایی بهروز)، پروفسور علی اکبر جلالی( پدر IT ایران) و … به ایراد سخنرانی درباره مبحث دیجیتال مارکتینگ پرداختند و در پایان میزگردی با همین موضوع برگزار گردید و حضار به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

همایش سی‌پال

اولین جشنواره مد و لباس ” سی پال ” که آذرماه ۱۳۹۷ در محل فرهنگستان ملی ایران واقع در سعدآباد برگزار گردید و موسسه نیوتن به عنوان میهمان ویژه در این جشنواره حضور فعال داشت .

در این جشنواره آقای مهدی اصیلی مدیرعامل موسسه در جمع حاضرین و میهمانان در کارگاه آموزشی این نمایشگاه به ایراد سخنرانی درباره موضوع برندسازی و بهینه سازی استارتاپ نمود که مورد استقبال حضار واقع گردید و سپس ایشان به سئوالات حاضرین پاسخ دادند.

دوره جامع بازاریابی دیجیتال

دوره جامع بازاریابی دیجیتال شامل آموزش و مفاهیم کاملا کاربردی در فضای مدرن کارگاهی با برگیری از توانمندی اساتید بنام کشور و ارائه مدرک بین المللی پایان دوره از مدرسه علوم وبازاریابی و مدیریت لندن می باشد.

در این دوره مباحث مربوط به بازاریابی دیجیتال شامل: معرفی ابزارهای دیجیتال مارکتینگ، معرفی و آموزش Google Ads، آموزش Google Webmaster بازاریابی در شبکه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و … ارائه می گردد.

بازدیدها

بازدید از شرکت های برتر ایران در زمینه بازاریابی دیجیتال

در این بازدیدها که بعد از اتمام هر دوره آموزشی دوره جامع بازاریابی دیجیتال انجام می شود. مسئولین موسسه به همراه دانشجویان دوره از شرکت ها و موسساتی که در زمینه بازاریابی دیجیتال فعالیت می کنند بازدید بعمل می آورند. از جمله این شرکت ها: شرکت شیپور، شرکت تاکسی اینترتی کارپینو و شرکت ویترین نت می باشند که در این بازدیدها مسئولین شرکت های فوق به تشریح فعالیت های خود پرداختند.